250 dolara çocuk odası ikea’dan

“Oda” dahil 250 dolar (yaklaşık 375 lira).. Fakat bu Ikea’da satılmıyor. Kafasını çalıştıranlar ikea’dan birkaç malzeme alıp birleştirip derleyip toparlayıp bambaşka şeyler yapabiliyor. Evinizde çocuk için fazladan bir oda yoksa ve bir bebeğiniz varsa veya olacaksa, salonun bir köşesini çocuk odası haline getirebilirsiniz.

“Oda” dahil 250 dolar (yaklaşık 375 lira).. Fakat bu Ikea’da satılmıyor. Kafasını çalıştıranlar ikea’dan birkaç malzeme alıp birleştirip derleyip toparlayıp bambaşka şeyler yapabiliyor.

Evinizde çocuk için fazladan bir oda yoksa ve bir bebeğiniz varsa veya olacaksa, salonun bir köşesini çocuk odası haline getirebilirsiniz. Sizi bir iki yıl, belki üç yıl idare eder.

İkea’dan birkaç eşya ve malzeme alan genç bir anne 4 aylık kızı için bunu başarmış. İnsan biraz kafayı çalıştırınca neler yapmaz ki?! » “A baby room with ikea hacks” by Jules

Her şeyi hazır alma alışkanlığımızı bıraksak hayatı daha zevkli hale getirebiliriz. Biraz zihin tasarım becerisi, biraz el emeği.. Sonuçta ihtiyacımız olan eşyalara ve imkânlara çok daha ucuza sahip olduğumuz gibi gurur duyacağımız becerilerimiz olur, zamanla gelişir.

Kategori: Ev Dekor Mutfak Tarih: 13 Eylül 2009

Etiketler:

'250 dolara çocuk odası ikea’dan' hakkında sorular, açıklamalar

  1. FeRHaD dedi ki:

    Oturma odasında zor olabilirde yatak odası vs. geniş ise iyi olur. Oturma odasında ne çocuk rahat duracaktır gürültüden ne de ebeveynleri zırıltıdan. :)

  2. cocuklacocuk dedi ki:

    Nasıl yapabilirim diye kafayı bir çalıştırmaya başlayınca eğlence başlıyor bizce, herşeye farklı bakmaya başlıyorsun. Herşeyi yapamıyoruz ama üzerinde düşünmek de bir aşama sanırım


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)