Avea Turkcell’den en az 3 misli daha ucuz

Reklamlarda gördüm, 3 dakikası 30 kuruş deniyor. Turkcell’de ise 3 dakikası 1 lira! Ayrıca bu 1 liraya KDV ve vergiler dahil değil. Onları da eklersek Türksel çok daha pahalıya geliyor, belki Avea’dan 5 misli daha pahalı!!!! Avea gerçekten açık ara önde!

Reklamlarda gördüm, 3 dakikası 30 kuruş deniyor. Turkcell’de ise 3 dakikası 1 lira! Ayrıca bu 1 liraya KDV ve vergiler dahil değil. Onları da eklersek Türksel çok daha pahalıya geliyor, belki Avea’dan 5 misli daha pahalı!!!! Avea gerçekten açık ara önde!

Avea’nın reklamlarda bildirilen 3 dakikası 30 kuruş fiyatına herhalde kdv ve vergiler de dahil olsa gerek. Yani diğerleri ile kıyaslanmayacak derecede ucuz.

Turkcell ve Modafone gıdım gıdım indirimlere giderken Avea onlardan çok daha büyük indirimi gerçekleştirmiş. Ama bir şey var o da kalite. Acaba Avea hatlı cep telefonları her yerde sorunsuz çalışabiliyor mu?

Benim cep telefonu kullanmam çok nadir olduğu için henüz Türksel’den ayrılsam mı diye hiç düşünmüyorum. Faturalı hat kullanıyorum. Aylık ücretlendirmesi çoğu zaman 10 lirayı geçmiyor böyle olunca da 3 ayda bir fatura gönderiyorlar.

Kategori: Ekonomi Ticaret Tarih: 09 Nisan 2010

Etiketler:

'Avea Turkcell’den en az 3 misli daha ucuz' hakkında sorular, açıklamalar

 1. FeRHaD dedi ki:

  Çok fazla konuşmayınca o kadar da önemi olmuyor ya. Çok konuşan için faydalı bunlar. Zaten bu indirimli paketler için vs. aylık konuşma veya kontör yükleme vs. şartları oluyor. Üç ayda bir kontör yüklüyorsam beni gereksiz yere kontör yükleterek masraf yaptıracak… :)
  Avea şu an çok da kötü bir operatör değil. Eminim ki çok yol katetti. İstanbul vs. merkezi yerlerde ise neredeyse hiç problem olmaz herhalde.

 2. Râna.D. dedi ki:

  Turkcelli yıllardır kalkındırmış biri olmaktan vazgeçenlerdenim artık, numaramı avea’ya taşıdım. faturalı heryöne indirimli tarifesinden kullanıyorum hakikaten dünya varmış :)) hem ekonomik oldu, hem de çok güzel çekiyor hiç bir sorun yaşamıyorum.

  Bu sabah turkcell den sms geldi; hattını turkcelle taşı heryöne 240 dk. kazan diyor ve onu da her ay 40 dk olarak parça parça aktaracaklarmış.. turkcell in en fazla yapacağı cömertlik bu…

 3. A.Y. dedi ki:

  Ben yıllardır avea kullanıyorum. Hatta Aycell zamanından beri. Faturalı hat değil. İstanbulda yaşadığım için nerde çeker nerede çekmez bilemiyorum ama şuan sorun yok. Ayrıca 3g de kullanıyorum, onda da sorun yok. Yalnız memleketime gittiğim zaman evde 3g görünmüyordu, yavaş bir şekilde bağlanabilmiştim. Zaten orada vodafoneda çekmiyormuş. Eşim turkcell kullanıyor. Gerçekten internet için o benden daha fazla ödemek zorunda. Benim telefonumdan bir pakete abone olduk. Gün içinde ben kullanıyorum, akşamları da o bakıyor.

 4. yağmur dedi ki:

  avea hattımı türkcelle taşımak istiyorum


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)