Buharlı bulaşık makinesi

Yeni bir teknolojik ürün olan buharla çalışan bulaşık makinesi hem çevre dostu hem büyük enerji tasarrufu sağlıyor. Basınçlı kızgın buhar püskürtülerek bulaşıkları yemek kalıntılarından, yağlardan arındırıyor ve hijyen sağlıyor. Sonra durulama yapıyor.

Çevre dostu, deterjan kullanmaz, suyu tekrar tekrar kullanır

Yeni bir teknolojik ürün olan buharla çalışan bulaşık makinesi hem çevre dostu hem büyük enerji tasarrufu sağlıyor.

Basınçlı kızgın buhar püskürtülerek bulaşıkları yemek kalıntılarından, yağlardan arındırıyor ve hijyen sağlıyor. Sonra durulama yapıyor.

Çevre dostu özelliğine gelince: Hiç deterjan harcamıyor, ozon düşmanı değil. Buharda ve durulamada kullanılan su ise geridönüşüm haznesinde biriktiriliyor. Sonra ayrıştırma teknolojisi ile bulaşık suyu kirden, yemek artıklarından arındırılıyor geri dönüşümü sağlanıyor ve sonraki bulaşıkların yıkanmasında kullanılıyor.

Tekrar tekrar kullanılan su arındırılamaz kirliliğe gelince makinenin bir aracı ile tahliye ediliyor, o zaman yeni su yükleniyor. Tasarım: Vincent Liew

Kategori: Ev Dekor Mutfak Tarih: 17 Eylül 2009

Etiketler: |

'Buharlı bulaşık makinesi' hakkında sorular, açıklamalar

  1. FeRHaD dedi ki:

    O suyu ısıtarak basınçlı buhar haline getirmek için ise kim bilir ne kadar enerji harcanıyor. :D

  2. koko dedi ki:

    sounds like a great eco friendly design which could also save the user money, BUT the dish sizes and shape would need to be specific shapes and what about cutlery?

  3. E. Ali dedi ki:

    I don’t know about its size and volume. They must have tought everything about it to be practical. Otherwise who wants to buy it?


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)