David Beckham sakallı olunca

Şimdi ingiltere’de Davaid Beckham’ın sakallı tarzı konuşuluyor. “Acaba erkekler onu izleyip yüzlerini kazımaktan vazgeçecek mi? O tarz sakallı olmak moda mı olacak?” diye konular açılıyor.

Şimdi İngiltere’de David Beckham’ın sakallı tarzı konuşuluyor. “Acaba erkekler onu izleyip yüzlerini kazımaktan vazgeçecek mi? O tarz sakallı olmak moda mı olacak?” diye konular açılıyor.

David Beckham’ın saç sakal tarzındaki başarılı tasarımları İngiltere’de yıllardır ulusal bir mesele olmuştur. Onun giyim ve dış görünüm tarzı modayı etkilemiştir. O ise şimdiye kadar bunu önemsememiştir. Peki şimdi sakalları moda olur mu? Olursa kadınlar ile eşleri arasında kavgalar çıkar mı?

İngiliz moda dünyasından birkaç görüş:

• “Çok ilginç ve kişisel bir tarz.”

• “Sakal bıyık moda dünyasında eski bir şeyin yeniden değere binmesi gibi bir hal almıştır. David Beckham’ın sakal tarzı ise bütün kuralları çiğnemiş. Nerdeyse boğaz yaka gibi olmuş.”

• “Çoğu erkekler kirli sakal bırakır; bu şekilde çeşitli tarzları vardır. Ama bu gür bir göğüs kılı geliştirmeye cesaret etmek gibi.. Olağandışı bir vahşi erkek sakalı.”

• “Moda dünyasının nabzında her zaman Beckham’ın parmağı vardır. Ama biraz çekidüzen verse iyi eder.”

Kaynak: BBC
Tercüme: E. Ali

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 19 Ekim 2009

Etiketler:


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)