GSM operatörlerine insani çağrı

… … İşte bunun için Turkcell, Avea, Vodafon vb. GSM operatörü sahipleri askerlerimiz için günde 5 dakikalık ücretsiz konuşma hakkı tanımalı.

Bu sabah GSM operatörlerine “askerlere günde 5 dakika ücretsiz konuşma hakkı tanınsın” çağrısını ATV televizyonunda Müge Anlı yaptı. Ben de buradan duyurmak istedim.

Türkiye nüfusunun %80den fazlasının fakir ve eğitimsiz kitlelerden oluştuğunu biliyoruz.

Türkiye’de Siyonistlerin ve onların maşası siyasetçilerimizin hatta Atatürkün dediği gibi “dış kaynaklı ve iç kaynaklı kötülükçüler memleketin her yerinin kontrolünü ele geçirmiş” olduğu günümüzde o Siyonizm uşağı hainlerin çok ince hesapları ile PKK sorunu kasıtlı olarak yaşatılmaktadır. Siyonistlerin buna ihtiyacı var. Terör siyonizmin çıkarı için var olmalıdır. Askerlerimiz siyonizmin çıkarı için ölmelidirler. Çünkü terörü bir günde bitirme imkanı olan devlet ve ordu gücümüz siyonistler tarafından tamamıyla ele geçirilmiş durumda ve istenilen bu.. Türkiye halkları her zaman kendi derdine düşsün gözünü açamasın.

Askerlerimiz öldürülüyor, ölecekler bari sevdikleriyle vedalaşabilme hakları olsun. Hiç olmazsa ölmeden önce annelerinin babalarının kardeşlerinin sesini duyabilsinler. Onlara telefon imkânını devletimiz sağlamıyor Türk silahlı kuvvetlerimiz sağlamıyor.

Askerlerimiz öldükten sonra o açlık sınırında yaşamaya mahkum fakir annelerin babaların içleri nasıl yanıyor çekmeyen bilemez. Bari bir de “oğlum bende kontör istemişti gönderememiştim sesime hasret gitti” diye vicdan azaplarına kapılmasınlar.

İşte bunun için Turkcell, Avea, Vodafon vb. GSM operatörü sahipleri askerlerimiz için günde 5 dakikalık ücretsiz konuşma hakkı tanımalı.

[Bu sabah GSM operatörlerine “askerlere günde 5 dakika ücretsiz konuşma hakkı tanınsın” çağrısını ATV televizyonunda Müge Anlı yaptı. Ben de buradan duyurmak istedim.]

Gerçi aynı sorun büyük yalanlarla tehditlerle kandırılmalarla PKK terör yanlısı edilmiş bazı Kürt gençlerimiz ve onların anne babaları için de geçerli.

Kategori: Ekonomi Ticaret Tarih: 29 Mayıs 2009

Etiketler: |

'GSM operatörlerine insani çağrı' hakkında sorular, açıklamalar

  1. FeRHaD dedi ki:

    Bu gerçekten çok iyi olur. Bizimkilerin terörü durdurmaya niyeti yok, hiç değilse bu hak bari tanınmalı askerlerimize.

  2. evrim dedi ki:

    ana kuzulari kinalanmis kurban olmaya gidiyorlar. o askerlere ve yakinlarina icim aciyor. sonu nereye gidecek bunun bilmiyorum. bu böyle nereye kadar sürecek??

    Konusma hakki taninmasina bende taraftarim. nedense zaten hep fakirlere oluyor olan


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)