Habertürk’ün abartılı kredi kartı müjdesi

Habere göre, Merkez Bankası kredi kartı işlemlerinde Türk Lirası için uygulanan azami faiz oranlarını 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere 3.96’dan 3.49’a düşürmüş.

Habertürk, “Kart sahiplerine müjde!” diyerek bir habercilikte bulunmuş.

Habere göre, Merkez Bankası kredi kartı işlemlerinde Türk Lirası için uygulanan azami faiz oranlarını 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere 3.96’dan 3.49’a düşürmüş.

Bunun neresi müjde? Bu indirim nedir? Ezilen halkla resmen alay etmektir.
Eğer söz konusu faiz oranı %2’ye düşürülseydi halkın sesi olması gereken bir yayın organı bunu bile müjde kelimesi ile değil sade bir haber olarak duyururdu.

Başlıktan görünen o ki Habertürk bankaları kollayan ve halkı ezdikçe ezen sömürgeci çevrelerin tarafından olup aklı sıra milleti söz konusu indirimin çok iyi bir şey olduğuna dair telkin edecek uyutacak.

Bankalarla devleti yönetenler büyük bir işbirliğinde. Bankalar iyice kudurdu. Her bir işlemden büyük para sızdırıyorlar.

Kategori: Ekonomi Ticaret Tarih: 14 Haziran 2009

Etiketler: |

'Habertürk’ün abartılı kredi kartı müjdesi' hakkında sorular, açıklamalar

 1. thares dedi ki:

  Allah fakir fukaranın yar ve yardımcısı olsun tuzu kurular ahkamda keserler yolda gösterirler.

 2. E. Ali dedi ki:

  Âmin Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.
  “Müminin silahı duasıdır”
  İnanarak devam etmek lazım. Kabul edilmeyen dua yoktur. sadece duanın kabulünün ve yerine gelmesinin şekilleri farklıdır. Eğer kabul olmadı diye düşünürsek gelecek hayır elden kaçabilir.

 3. cem dedi ki:

  doğru o habertürk denilen yayın organı neymişki bi de gazete çıkarıyo utanmadan!sonra reklamını yapmasını da biliyo!”Türk” ismini kullanıp da ülkemize zarar veriyor.Yok çok satıyormuş yok diğerlerini ikiye katlıyormuş…sonradan çıkar bunların acısı!!!


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)