Modada Çocuk Kreasyonu

Artık modayı takip eden çocukların anne babalarına çektirdiklerini de sık sık duyuyor olacağız.

Batı dünyasından yurdumuza gelen bir akım daha: Çocuk modası! Giysi, ayakkabı ve hatta gözlükte çocuk modasını takip edenler var. Şimdiye kadar şehirli çocuklarda marka özentiliği iyice oturmuştu. Artık modayı takip eden çocukların anne babalarına çektirdiklerini de sık sık duyuyor olacağız.

LC Waikiki İstanbul’da oldukça bilinen, tanınmış, tercih edilir bir çocuk giysileri markası. Christian Dior gibi dünyaca ünlü modacılar artık tasarımlarında çocukları da düşünüyor. Diptan tırnağa giysi, iç çamaşırı, gözlük, vs. ile elbette esas hedef kitleleri zengin çocukları.
Aslında hedef sadece zenginler değil çünkü kredi kartına taksit imkânı sunulması daha geniş kitlelere alışveriş imkânı sunuyor.

Fiyatlar LC Waikiki’de makul. Benim fizik yapım ince zayıf olduğu için bazen elbise giyecek alışverişlerimde mağazaların çocuk reyonlarına bakarım. Bazen de söz konusu mağazaya gider oradan birşeyler satın alırım. Genelde gömlek ve sade tasarımlı kazak gibi giysiler.

Zengin çocukları giydikleri ayakkabıdan iç çamaşırına kadar her şeyin “marka” olması üzerinde ısrarlı. Sadece marka üzerinde ısrarlı değiller, alışveriş merkezlerini de özenle seçiyorlar. Akmerkez gibi bir yer onlar için iyi bir alışveriş merkezidir.

LC Waikiki 2008-2009 sonbahar kış çocuk giysileri

Kız çocuk elbiseleri
İki kız üzerinde tepeden tırnağa göz alıcı kıyafetler.

Kız - erkek çocuk modası
kız – erkek karışık birkaç elbise örneği.

Çocuk montu
Erkek çocuklar için sevimli bir mont örneği.

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 10 Aralık 2008

Etiketler:


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)