Schafer “Çeyizim” Kampanyası

Schafer çeyiz seti kampanya fiyatı 1190 TL. Normalde fiyatı 1430 TL imiş. 86 parça DELUX porselen yemek takımı, 90 parça LUX çatal kaşık bıçak takımı, 34 parça YAKAMOZ çeyiz tencere seti hepsi toplam 210 parçadan oluşuyor.

Schafer çeyiz seti kampanya fiyatı 1190 TL. Normalde fiyatı 1430 TL imiş. Kampanyalarda doğrusu daha fazla indirim beklerdim. Bunda sadece 240 lira indirim var. Aslında fena sayılmaz adamlar %17’ye yakın bir indirim yapmış. Bir de 10 ay taksit yapıyorlarmış.

Bu çeyiz kampanyası ile 1190 liraya Schafer’dan neler alabiliyormuşuz?
86 parça DELUX porselen yemek takımı
90 parça LUX çatal kaşık bıçak takımı
34 parça YAKAMOZ çeyiz tencere seti
Hepsi toplam 210 parçadan oluşuyor ama tabi yüzde doksanı gereksiz ıvır zıvırdan ibaret.

Bu madem çeyizlik züccaciye eşyaları kampanyası, bari içinde çaydanlıklar çay bardakları filan da olsaydı.
Bunlar yemek pişirmek için ve sofrada yemekler için kullanılan züccaciye türü eşyalar. Tencereler tamam, tabaklar tamam çatal bıçak kaşık tamam fakat Schafer bu kampanya derlemesine su bardaklarını, kepçeleri, tavaları koymayı unutmuş!

Aklı başında bir insana iki tencere, bir tava, birkaç yemek tabağı, çatallar kaşıklar bıçaklar, su bardakları, çaydanlık ve demlik, çay bardakları, cezve, birkaç kahve fincanı yeterlidir. Fazlası israftır. Zücaciyeden çeyiz kampanyası da böyle olmalıdır, fiyatı 200 lirayı aşmamalıdır.

Kategori: Ev Dekor Mutfak Tarih: 20 Nisan 2010

Etiketler: |


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)