Setrms

Türk kadınının tesettür anlayışına hitap eden bir giyim firmasıdır. 1974’te küçük bir atölye olarak tekstil sektöründe yerini almış ve zamanla bugünkü güçlü konumuna yükselmiştir.

Türk kadınının tesettür anlayışına hitap eden bir giyim firmasıdır. 1974’te küçük bir atölye olarak tekstil sektöründe yerini almış ve zamanla bugünkü güçlü konumuna yükselmiştir.

Setrems’in yüksek kaliteye önem vermesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemesi

Setrms tesettür“Vizyon” olarak bunlardan bahsediyorlar. Tasarımlarının özgün olması, kumaş seçiminde bilinçli yaklaşım, kendi kendini sürekli yenilemek, kaliteyi yüksek tutmak, müşteri memnuniyetinin her şeyden önce gelmesi anlayışı Setrems’in vizyonudur.

Misyon olarak web sitelerinde ilgili sayfada iyi bir açıklama yapılamamış. O halde misyonu Türkiye ve dünya müslüman kadınlarının tesettüre uygun giysi taleplerine hitap etmek, Armine gibi tesettür modasında tercih edilebilir bir marka olarak trend belirleyici rol oynamak vesaire olabilir.

Setrms’in web sayfasının tasarımı:
Bazı yazıların yarısına ulaşılamıyor. Yazıları bile Flash olarak, resimlerle hazırlamışlar. Başarılı bir çalışma olmamış.

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 24 Kasım 2009

Etiketler: |

'Setrms' hakkında sorular, açıklamalar

  1. bir kafadan her ses dedi ki:

    Zaten tesettür firmalarının atağa geçtiğini görsem Taksim meydanında göbek atıcam o derece :)) Müslüman bir ülkeyiz ama her türlü ecnebi markası bizimkilerin çalışmasından çok daha başarılı oluyor..

  2. E. Ali dedi ki:

    İyi bir marka olarak tutulmak biraz da fedakârlık etmeye bağlı. Bu bizimkiler ucuz işgücü peşinde oldukça bir yere varamaz. “Hep bana hep bana” mantığına göre hareket ediliyor. Az sayıda ve kalitesiz eleman çalıştırmakla, her konuda cimri olmakla ilerleyemiyorlar.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)