Sonbahar gelinlik modası 2009

Gelinliğin de modası oluyor: Hem de mevsim mevsim değişen, her yıl farklılaşan.

Sonbahar beyaz gelinlikBir yerde gözüme çarptı gelinliğin bile modası oluyormuş! Hem de mevsim mevsim değişen, her yıl farklılaşan! Peki geçen yıl veya önceki mevsim gelinlik dikenler o gelinlikleri satamadılarsa ne olacak? Bana tuhaf geldi.

Mevsimden mevsime değişebilir bunu anlarım yani yazlık gelinlikler kışlık gelinlikler.. Ama moda trendleri filan cidden çok garibime gitti. Eldivenlerde detaylar, duvakta değişik tasarımlar, kumaşın cinsi… Bu yıl şöyle ağır kumaşlar olacak böyle zengin dokuma kumaşlar olacak…

Bej gelinlik, sonbahar tasarımıAnneme sordum sen biliyor muydun dedim. Olur tabi dedi. Zenginler alırmış parası olan son moda şeyleri takip edermiş.

Son sözü de “bana” şu oldu: “Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.” Yani anneme göre o züğürt ben oluyorum. :)

Neyse.. bu konular beni haddinden fazla aşar.

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 10 Eylül 2009

Etiketler: |

'Sonbahar gelinlik modası 2009' hakkında sorular, açıklamalar

  1. bir kafadan dedi ki:

    Moda konusuna ben de takıntılıyımdır sizin gibi :)) Arz talep meselesi o yüzden ben de bir iki sitemde yayınlıyorum böyle mevsimsel gelinlik modellerini :)) Hayırlı ramazanlar.

  2. E. Ali dedi ki:

    Maksat çeşitlilik olsun ama bu arada kendi fikrimi de yazmadan edemiyorum. :) Yoksa elalem ne der. ziyaretçi çekmek için her yolu deniyor filan. Ama en azından görüyorlar ki naifçe de olsa bir şeyler karalamışım. :) yani yazı her şeyiyle görüş bildirme yazısı oluyor sonuçta. Bu da bir ayrıcalık oluyor.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)