Teknoloji prostat hastalığı tedavisini anlık kıldı

Orta yaşı aşkın erkeklerde görülen bir rahatsızlık olan prostat büyümesi çoğunlukla ameliyat gerektirmeden tedavi edilebilmektedir. Cerrahi tedavi gerektirecek derecede ciddi prostat vakaları oranı yaklaşık olarak %20 dolaylarındadır.

Prostat sorunu olanlara müjde! Greenlight Lazer tedavisi metodu ile bir çırpıda kurtuluyorsunuz!
Orta yaşı aşkın erkeklerde görülen bir rahatsızlık olan prostat büyümesi çoğunlukla ameliyat gerektirmeden tedavi edilebilmektedir. Cerrahi tedavi gerektirecek derecede ciddi prostat vakaları oranı yaklaşık olarak %20 dolaylarındadır. Yani geri kalan yüzde seksen prostat hastaları tedavi ile iyileşebilmektedir. Cerrahi tedavi aklımıza ilk gelen ameliyat gibi değildir. Genelde daha basit uygulamalarla olur.

Tedavi çeşitli şekillerde olur(du) ama bütün bunlar artık geçmişte kaldı! Şimdi son bir teknoloji harikası ile, artık yeşil lazer tedavisi ile daha kesin ve daha kısa süreli tedavi mümkün olabiliyor. Ne ilaç, ne ısı, ne de cerrahi tedavi.. Son teknoloji ile geliştirilmiş lazer tedavisi ile artık tedavi çok basit şekilde gerçekleştiriliyor.

Yalnız bunu eski lazer tedavisi ile karıştırmamalı. Eski lazer tedavisi ile prostat hastalığına sebep olan dokular öldürülür. Ama ölü dokular yerinde durmaya devam eder. Birkaç hafta içinde vücuttan çıkıp giderler. Ancak bu süre içinde ağrıya ve bazı rahatsızlıklara sebep olabilirler.

Greenlight Laser System
Son teknoloji harikası yeni lazerle tedavi ise prostat dokularını buharlaştırıyor, hastayı derhal kurtarıyor. Hasta kişi tedaviden birkaç saat sonra evine dönüyor. Kanallar tamamen açılmıştır. Artık sadece birkaç gün dinlenmesi gerekmektedir hepsi o kadar. İyileşme sürecinde herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkmaz.

Erkeklere mahsus bir rahatsızlık olan prostat büyümesi yüzünden ortaya çıkan ve insanı hayatından bezdiren idrar yapma sıkıntıları, sık tuvalete gitme, çiş yapamama, altına kaçırma gibi sorunlara kökten çözüm doğmuştur.

Kategori: Sağlık Tarih: 28 Aralık 2008

Etiketler: |


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)