Boş teneke konserve kutuda mum ile bohem romantizmi

Atılacak konserve kutularından elektrikle çalışan gece lambası tasarlamışlar. Fotoğrafa bakın elektrik kabloları var.

Bazı insanlar, bilhassa gençler küçük cam kaplara / çay bardaklarına minicik metal tabakcıklarda bulunan mumlardan koyarlar. Onlardan beş on tane veya yirmi kadarı, bardakların içinde şirin şirin yanar. Geceleyin lambaları söndürüp onların ışığı ile odayı aydınlatarak öylece romantik bir ortam oluşturduklarına inanırlar.

Olaya biraz farklılık, biraz bohem tarz yaklaşım katmak için küçük teneke kutular daha iyi fikir olabilir. En küçük boy salça konserve kutuları boşalınca atmayın yıkayın romantik bohem mumluklar yapın.

Fotoğraftakilerin boyutu tahminimce metal kutu kola kutuları kadardır. Bir sitede görüp resmi bilgisayarıma indirmiştim. Orada anlatılan şey farklıydı. Atılacak konserve kutularından elektrikle çalışan gece lambası tasarlamışlar. Fotoğrafa bakın elektrik kabloları var.

Küçük teneke kutular

Küçük teneke kutulardan gece lambası

Elektrikli / pilli lambalıları hakkında bir fikir: Ürünlerini konserve kutularda satan gıda firmaları tanıtım kampanyalarında kullanılmak üzere firma amblemi baskılı kutularından gece lambaları yapıp halka hediye edebilir. Hem güzel bir reklâm hem güzel bir jest olur.

Kategori: Ev Dekor Mutfak Tarih: 18 Ekim 2009

Etiketler:


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)