1. Tesettür Fuarı İstanbul

Demos Fuarcılık Organizasyon Firmasının Genel Müdürü Hüseyin Arslan, dünyanın ilk İslami moda fuarının İstanbul’da düzenleneceğini belirtmiş ve..

Güncelleme: 8 Nisan 2010
İkinci İstanbul Tesettür Moda fuarı için aşağıdaki linke tıklayın:
» http://giyim.devletli.com/ikinci-tesettur-moda-fuari-yine-istanbulda

tesettür moda fuarı 2009Aşağıdaki yazı ise önceki yıla aittir.

İslami Moda ve Aksesuarları İhtisas Fuarı adı ile Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde, 1 – 4 Ekim 2009 tarihlerinde 5174 sayılı kanun gereği TOBB ( Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) izni ile düzenlenecek.
Fuarda 2010 yılı tesettür moda trendleri sergilenecek.

Fuarı düzenleyen Demos Fuarcılık Ekibi’nin yapacağı yurtdışı ziyaretleri ve çalışmaları ile Tesettür Fuarı’na İran, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Fas, Malezya, Irak, Ürdün, Hindistan, Tunus, Suudi Arabistan, İtalya, Fransa, Almanya, Kanada, ABD, Güney Afrika gibi ülkelerden yaklaşık 3000 ziyaretçinin getirilmesi hedeflenmiş.

Demos Fuarcılık Organizasyon Firmasının Genel Müdürü Hüseyin Arslan, dünyanın ilk İslami moda fuarının İstanbul’da düzenleneceğini belirtmiş ve tekstil sektörünün krizden tesettür fuarıyla çıkacağını iddia etmiş.

Tesettür Fuarı’nın ülkemiz tekstil ihracatına yeni bir açılım getirmesi ayrıca ümit ediliyormuş. Haydi bakalım hayırlısı.

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 05 Eylül 2009

Etiketler: | |


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)