Tıbbın çare bulamadığı kapanmayan yaralarda Kudret Narı çözümü

El parmak uçlarında meydana gelen dolama iltihaplanmasına mucizevi tedavi sağlayan kudret narı hakkında.

Özellikle el parmaklarında oluşan “dolama” iltihaplanmalarında etkisi büyüktür. Doktorların iyileştiremediği dolama yaralarında kudret narı birkaç günde etkisini gösteriyor. Bir iki hafta içinde yara tamamen iyileşiyor. Birçok kişide denenmiş ve inanılmaz iyileştirici etkisi görülmüştür.

Kudretnarından yapılan ilaç hakiki “zeytin” yağında bekletilerek hazırlanır. İlaç yaraların üstüne koyularak uygulanır, bir bezle sarılır.

Ülser gibi bazı mide hastalıklarına iyi geldiği de iddia ediliyor. Bu konuda bilgim ve tecrübem hiç olmadığı için burada kesiyorum. Çünkü ülser için yenmesi gerekiyor.

Diayabet için ilaç kullanan şeker hastalarının kudret narı yemeleri ise aldıkları ilaçtaki maddelerde doz aşımına sebep olabilir. Yani şeker hastalarına verilen bazı ilaçlardaki maddeler kudret narında da vardır.

Bu gibi durumlarda şeker hastaları doktora danışmadan kesinlikle hareket etmemelidirler. Aksi takdirde ölümle dahi sonuçlanabilecek beklenmedik zararları söz konusu olabilir.

Kategori: Sağlık Tarih: 15 Haziran 2009

Etiketler:

'Tıbbın çare bulamadığı kapanmayan yaralarda Kudret Narı çözümü' hakkında sorular, açıklamalar

 1. A.Rahim, Mardin dedi ki:

  Ameliyat sonrası kapanmayan yaraların tedavisinde işe yarıyor mu?
  ***
  Olabilir ama nasıl kullanılacağını çok iyi bilen kişilerden bilgi almanız gerekir. Ben bilmiyorum.

 2. Gülser K. -İstanbul dedi ki:

  Kardeşimin elinde 4 yıldır yara var elleri su topluyor ve yanık gibi patlıyor. acaba kudret narı buna iyi gelir mi?
  ***
  Böylesi sorunlar için o konuda bilgili doktorlara danışmalısınız. Önce doğru doktor, doğru tedavi.. Eğer modern tıp ilminin çare bulamadığı hastalıklar varsa ancak o durumda alternatif tıp denen şeylerden çare aranabilir. Önce doktor.. Aksi takdirde hastalık ilerleyebilir cilt kanserine bile dönüşebilir. Kardeşinizin hayatını riske atmayın.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)