Uğur inci firması

Büyük bir firma ve tercih edilen bir markadır. İmalat, ihracat, ithalat ve akılcı pazarlamacılık ile Uğur İnci şimdi Adana, İzmir ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdürüyor. 5000’i aşkın model altınlı inci tasarımlarına ait mücevher takı mamülleri Kapalıçarşı’da üç ayrı mağazada toptan ve perakende satışa sunuluyor. Adana ve İzmir’de ise sadece toptan satış yapılıyor.

Uğur inci ne üretiyor ne satıyor?
İnci takı ağırlıklı mücevher işi. Genelde altın ve inci karışık 5 bin küsür model tasarlamışlar. Başarılı çalışmalarıyla inci ve incili mücevher takı alanında kuvvetli bir marka haline gelmiştir.

Firma hakkında kısa bilgi:
1970’de küçük bir işletme olarak kurulmuş. Daha sonra bu işletme büyük bir firma ve tercih edilen bir marka olmuş. İmalat, ihracat, ithalat ve akılcı pazarlamacılık ile Uğur İnci şimdi Adana, İzmir ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdürüyor.

5000’i aşkın model altınlı inci tasarımlarına ait mücevher takı mamülleri Kapalıçarşı’da üç ayrı mağazada toptan ve perakende satışa sunuluyor. Adana ve İzmir’de ise sadece toptan satış yapılıyor.

Firmanın web tasarımı
Yazılar Flash olarak görünüyor. Bunlar Google tarafından dikkate alınmadığı için siteye SEO açısından hiçbir faydası yok. İnci tasarım, inci kolye, inci gerdanlık vb. anahtar kelimeleriyle Google’da arayanlar ilk sayfada Uğur İnci’ye ulaşamıyor. Başka web siteleri ile karşılaşıyor. İyi bir SEO firması bulup bir an önce gereken düzenlemeleri yapmaları gerekir.

Kategori: Giyim - Moda Tarih: 17 Ekim 2009

Etiketler: |

'Uğur inci firması' hakkında sorular, açıklamalar

  1. RAKIF dedi ki:

    Salam. ben Azerbaycandan sizlere yaziyorum.cok isterdimki sizin firmaniz Azerbaycandada is sahibi olsun.Eger bizlerle is birliyi yapmak isterseniz cok seviniriz tesekkurler.

  2. Anonim dedi ki:

    bende cok begendim aman amanparam yok kisatinalam onida gelinime


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)