Ütü sevmeyen perde

Bu reklamı gömeyenlerin nereden aklına gelir piyasada ütü gerektirmeyen perde bulunabileceği? Benim asla aklıma gelmezdi. Zaten ütü ile hiç işim olmaz.

Ütü denince akla işleri bitmek tükenmek bilmeyen çilekeş ev kadınları gelir. Ev kadınlığı çok zor bir meslek. Allah düşmanıma vermesin.

Biraz önce televizyonda reklamlarda gördüm ki ütülenmeyen perde icat edilmiş. Perdeleri ütülemek hem çok vakit alan hem de zor bir iş. Şimdi artık ütü gerektirmeyen bir kumaş türünden perde imal edilmiş. Çok yararlı bir icat.

Televizyon reklamlarının bazen faydası oluyor. Bu reklamı gömeyenlerin nereden aklına gelir piyasada ütü gerektirmeyen perde bulunabileceği? Benim asla aklıma gelmezdi. Zaten ütü ile hiç işim olmaz.

Reklamı çok başarılı bulmadım. Perde markası insanın aklında kalmıyor. Başarılı reklam ilk görüldüğünde marka ismini belleten reklamdır. Bir örnek verecek olursam, şimdi artık görmediğim bir reklam vardı. Çaykur reklamı.
Hülya Koçyiğit çay içiyor. Şefkatli bir sesle diyor ki “Bu çay içilmez mi!?” Ardından başka bir ses Çaykur filan diyor. Oldukça etkili bir reklamdı.

Kategori: Ev Dekor Mutfak Tarih: 20 Nisan 2008

Etiketler: |


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)