Vodafone bu izni kimden aldı?

Öylesi sapık yarışmalar yerine cumhuriyetin anlamı hakkında kompozisyon yarışmaları düzenleseler, Jean Jacques Rousseau gibi fikir adamlarını tanıyıp onların ideolojilerini çözümlemeye dair yazılar yazma faaliyetleri düzenleseler, Mevlana, Yunus Emre gibi kendi değerlerimizin toplumsal etkileri hakkında araştırmalar yaptırsalar, Marks gibi komünizmin ve sosyalizmin fikir adamlarının hedeflediği toplum düzeni hakkında görüş yazıları yarışmaları tertipleseler…

Liseli gençlere ahlaksızlığı, azıp kudurmayı teşvik eden bir yarışma düzenlemişler. Böyle şeylere kim izin veriyor? Devleti yönetenler onlara izin vermekle kendi eliyle kendi halkını çirkefleşmeye soysuzlaşmaya itiyor.

Öylesi sapık yarışmalar yerine cumhuriyetin anlamı hakkında kompozisyon yarışmaları düzenleseler, Jean Jacques Rousseau gibi fikir adamlarını tanıyıp onların ideolojilerini çözümlemeye dair yazılar yazma faaliyetleri düzenleseler, Mevlana, Yunus Emre gibi kendi değerlerimizin toplumsal etkileri hakkında araştırmalar yaptırsalar, Marks gibi komünizmin ve sosyalizmin fikir adamlarının hedeflediği toplum düzeni hakkında görüş yazıları yarışmaları tertipleseler… Dereceye girenlere insanlığa yakışır ödüller verseler.. çok daha iyi olmaz mıydı?

Benim istediklerim bizim evlatlarımızı yükseltecek, gözünü açacak olan şeyler. Ama müzik dans yarışmaları, hele liselilere yönelik oluyorsa, yapanların – yapılmasına izin verenlerin bu vatanın milletin apaçık düşmanları oldukları su götürmez bir gerçektir.

Yazımı okuyanlar düşünsün. Nereye gidiyoruz? Devletimizi yönetenler kendilerini İslam dininin savunucuları, müslüman kitlelerin hadimi diye tanıtırken acaba gerçekte Kılıçdaroğlu’nun iddia ettiği gibi sadece din tacirliği mi yapıyorlar? Vicdanı sönmemiş, aklı körelmemiş insanlarımız varsa ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır.

Kategori: Eğitim Öğrenim Tarih: 02 Şubat 2012

Etiketler:

'Vodafone bu izni kimden aldı?' hakkında sorular, açıklamalar

  1. Adnan - Ankara dedi ki:

    Düşünen, sorgulayan, gözü açık nesiller vatan millet hainlerinin korkulu rüyası. Elbette müzikle şehvetle beyinleri uyuşturacaklar ki aptallaşan nesilleri kendi köpekleri edebilsinler. Mesele budur. Yazı için teşekkür. Keşke herkes böyle düşünebilse, gerçeği görebilse. Yazınızda sözünü ettiğiniz düşünürlerin adlarını hayatlarında duymamış şarlatanlar bir şey anlamaz ya, neyse. :(

  2. admin dedi ki:

    Adnan Bey, şarlatan uydu mu bilmem ama müzik nedir hiç bilmeyen geri zekalılar yazımı beğenmemiş. :) Şarlatan en azından bir şeyin sahtesiyle milleti aldatan, öylelikle para kazanmaya çalışan kişidir. Ama gürültüyü müzik sanan, insanları şehevi duygularla aptallaştırmayı soysuzlaştırmayı çağdaşlık sanan böylece aptal aptal o soysuzlukları savunan hayvanlar sürüsünde şarlatanlar kadar bile zekâ yok. Buraya yazdıkları saçmalıkları siliyorum. Boş yere kendilerini yormasınlar.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)