Zaza Han ve Turkcell çekim gücü

Her türlü kuaför malzemeleri araç ve gereçleri, koltuk, ayna gibi berber / kuaför dükkânı iç dekorasyon unsurlarından makas ve fırça çeşitlerine, elektronik tıraş makinelerine kadar her şey Zaza Han’da toptan ve perakende satışa sunuluyor. Yeri: Tahtakale Caddesi, Eminönü.

Dün Eminönü Tahtakale’ye gitmiştim. Zaza Han’da abimin istediği elektronik saç sakal tıraş makinesinden bakıyordum. Berber, kuaför malzemelerinin her çeşidi uygun fiyata Zaza Han’da bulunuyormuş yeni öğrendik. Bir dükkânda gereken makineyi buldum. Gerçi iş hanının neredeyse her dükkanında var. Fakat fiyatı abimin sandığından yüksekti.

Telefon edip abime sorayım dedim. Dükkân sahibi “Burada Türksel’den başkası çekmez” dedi. Anlaşılan diğer operatörlere geçenler bir hayli fazla. “Benimki zaten Türksel” dedim. Abimle konuşmam sorunsuz gerçekleşti.

Zaza Han afiş

Tahtakale’de önemli işhanları var, çok sayıda toptancılar var. Telekomünikasyon merkezi de Tahtakale’de. Böyle bir yerde Avea ve Modafon’un çalışmaması abes bir şey. Ucuz diye diğer GSM operatörlerine geçmeden önce iyi düşünmek lâzım araştırmak lâzım.

Bu arada aklınızda bulunsun: Her türlü kuaför malzemeleri araç ve gereçleri, koltuk, ayna gibi berber / kuaför dükkânı iç dekorasyon unsurlarından makas ve fırça çeşitlerine, elektronik tıraş makinelerine kadar her şey Zaza Han’da toptan ve perakende satışa sunuluyor. Yeri: Tahtakale Caddesi, Eminönü.

Kategori: Ekonomi Ticaret Tarih: 21 Ekim 2009

Etiketler: |

'Zaza Han ve Turkcell çekim gücü' hakkında sorular, açıklamalar

  1. We are manufacturers of hair and beauty salon tools like, barber scissors, manicure and pedicure tools. We are based at Sialkot in Pakistan. We are looking for new customers for our products. We wish if you can help us in this matter. We’ll be grateful to you. Thanks in anticipation.
    Regards.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)