Kas yapmak için tavuk yiyormuş

Bir ünlü aktör kısa zamanda vücut kaslarını geliştirmek için devamlı tavuk yemek zorunda kaldığını, o kasların erimemesi için de tavuk yemeye mecbur olduğunu söylemiş.

Onlar aslında tavuk değil. Özel hormonlu, kimyasallı civciv yemleriyle tam 40 günde devleştirilmiş civcivler. Ben asla tavuk yemem. Çünkü biliyorum marketlerde tavuk diye satılanlar tavuk değil, piliç değil. 40 günde devleştirilmiş civciv.

Bir ünlü aktör kısa zamanda vücut kaslarını geliştirmek için devamlı tavuk yemek zorunda kaldığını, o kasların erimemesi için de tavuk yemeye mecbur olduğunu söylemiş.

Birkaç sene sonra bu beyinsiz aktörde çeşit çeşit hormonal hastalıklar, kalp-damar rahatsızlıkları ve hormon bezleriyle ilgili kanserler ortaya çıkacaktır. Birkaç yıl içinde mutlaka duyarız.

Etlik civcivler için dehşetli kimyasallar içeren civciv yemleri var. Yumurta kadar civciv 40 günde inanılmaz bir hızla devleşiyor. Sırf et. Yani sırf kas oluyor. En fazla 45 gün yaşayabilirler. Derhal kesilmezlerse kalp damar hastalıkları ve hormon hastalıkları yüzünden ölüyorlar. İki yıl öncesine kadar 40 günden 55 gün arasında değişiyordu. Şimdi yemlerde değişiklik yapılmış. Kırkıncı günde civcivlerin derhal kesilerek marketlere verilmesi kesinlikle şart diyorlar.

Kas yapmak istiyorsanız bari kestirme yollardan gidin o özel etlik civciv yemlerinden yiyin! Önce kaslarınız gelişir sonra da her türlü amansız hastalıklarla boğuşmaya başlarsınız.

Bunlar şaka değil. Siyonist kapitalizmi sistemleri sadece ekonomide hıza bakarlar. Halkın sağlığı hiç kimsenin umrunda değildir. Dahası, bu tip kötü beslenme sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar için ilaç üretimi siyonist kapitalizminde hayal bile edemeyeceğimiz kadar “Çok Önemli” bir sektördür, muazzam bir gelir kaynağıdır.

Kategori: Beslenme, Sağlık Tarih: 29 Temmuz 2013

Etiketler:

'Kas yapmak için tavuk yiyormuş' hakkında sorular, açıklamalar

  1. A.Y. dedi ki:

    … …
    ***
    Evet hatırladım. Teşekkür ederim. Artık buraya bir şey yazamıyorum. Terk ettim gibi oldu. :) O reklamlarsa benim haberim yok ama hep değişirler. google otomatik olarak ayarlıyor. Benim bir müdahalem olmadan.
    Şimdi onu tespit ettim ve engelle listesine koydum. Bundan sonra göstermez. Ya da bir iki saat içinde ayar geçerli olur. ama gerekeni yaptım.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)