Yunanlılar inanç turizmine de ağırlık verecek

Şimdi Osmanlı yadigârı islami-tarihi eserlerin olduğu yerlere özellikle Türklerin ziyaretlerinin bol olması sonucunda Yunanlılar inanç turizmini dikkate almaya başladılar.

Bundan tam iki yıl önce yazmıştım (» bknz). Yunanlılar bunu yeni yeni düşünmeye başladılar. Şimdi Osmanlı yadigârı islami-tarihi eserlerin olduğu yerlere özellikle Türklerin ziyaretlerinin bol olduğunu görünce inanç turizmini dikkate almaya başladılar.

Selanik Hürriyet Meydanı

Selanik Hürriyet Meydanı tekrar eski haline getirilecek.

Selanik Bizans’tan Osmanlı’ya birçok tarihi eserlere sahip.

Selanik Belediye Başkanı Yannis Butaris İstanbul – Selanik arasında bir tren hattının gerekli olduğunu düşünüyor.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi: » Selanik Hürriyet Meydanı..

* * *

Kategori: Ekonomi Ticaret Tarih: 11 Ağustos 2013

Etiketler: | |

'Yunanlılar inanç turizmine de ağırlık verecek' hakkında sorular, açıklamalar

 1. QuintusDiaz dedi ki:

  Siteyi güncel tutabilirsen güzel olur, İçerik bakımından gerçekten güzel bir site.
  ***
  Teşekkür ederim. Bir iki ay veya en geç üç ay gibi bir süre içinde başka yere taşınma hazırlıklarım var. Oraya yerleşene kadar bir süre daha yazamayacağım.

 2. Mehmet Sait-Denizli dedi ki:

  Erdal başkan nerelerdesin :) özlettin kendini.
  ***
  Mehmet Bey özür dilerim ama hiç hatırlayamadım. Lütfen bana hatırlatın kimsiniz. :) Yakında sizin bölgeye bir yere taşınıyorum. İnşallah çok yakında, belki bir hafta, belki en geç iki hafta içinde istanbula elvada diyeceğim. Hazırlıklar neredeyse tamam.

 3. Mehmet Sait-Denizli dedi ki:

  Gelin buyrun engin bilgilerinizden yararlanalım abi :) Sizin yazılarınızdan birçok konuda bilgiler edindik.Kısaca tavuk bakmanın A’sını B’sini C’sini sizden öğrendik. En son bazı gereksiz mesajlar yüzünden mesaj yazmayı kaldırdığınızdan irtibatımız kesildi.
  ***
  Engin bilgim mi? :) Ne biliyorsam sitede anlattım. Mesaj yazmayı gereksiz sorular yüzünden değil çok fazla soru geldiği için kaldırdım. Çok fazla idi. çoğu da gereksiz idi. Kaldırmamın esas sebebi soruların aşırı çoklukta olmasıydı. Yine de soru soranlar oluyor. En yukarda en sağda iletişim yazan yere tıklarsanız email adresim var. Email ile yazabilirsiniz yine. Şu taşınma işi bitince siteyi yenileyeceğim. her şeyi daha düzgün şekilde yeniden ele alırken eksik bilgileri de düzeltmiş olurum.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)